VII Turniej Golfowy o Puchar Prezesa Kopalń Porfiru i Diabazu w Krzeszowicach

W dniu 4 lipca 2018  odbył się jak co roku kolejny Turniej Golfowy o Puchar Prezesa Kopalń Porfiru i Diabazu w Krzeszowicach. Uczestnicy rozegrali turniej golfowy typu chipp and put. Najlepszy wynik i pierwsze miejsce zdobyła Magdalena Brzózka z Gimazjum w Zabierzowie, drugie miejsce przypadło Dariuszowi Jaśkowiec z Gimnazjum w Zalesiu a trzecia miejsce zajął  Bogusław Jaśkowiec z Liceum w Krzeszowicach. Najlepsi golfiści otrzymali okolicznościowe Puchary a pozostali startujący upominki w postaci piłek golfowych. Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Gminy Krzeszowice.100_897120180625_11065020180626_11084120180626_104900

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.