Galeria zwycięzców II Antycznych Igrzysk

Wyniki zawodów;

Bieg inauguracyjny dromos – Szkoła Mistrzostwa Sportowego im. M. Kopernika:

1 miejsce – Kacper Gwóźdź, 2 – Jan Dybowski, 3 – Łukasz Sowa

Domos chłopców szkoły ponadgimnazjalne: 1 miejsce – Mateusz Lasoń, 2 – Pocięgiel Dariusz, 3- Piekarz Emanuel
Dromos dziewcząt szkoły ponadgimnazjalne: 1 miejsce – Magdalena Nowak, 2 -Weronika Głowacka, 3 – Patrycja wróbel
Dromos chłopców gimnazja: 1 miejsce –  Kacper Żbik, 2 – Piotr Marszałek, 3 – Remigiusz Kucharski
Dromos dziewcząt gimnazja: 1 miejsce – Aleksandra Manik, 2 – Dominika Matysik, 3 – Angelika Mitka
Diaulos chłopców szkoły ponadgimnazjalne: 1 miejsce – Paweł Sitko, 2- Dawid Kurzański, 3- Mariusz biesiada
Diaulos dziewcząt szkoły ponadgimnazjalne: 1 miejsce – Katarzyna Marszałek, 2- Natalia Gajda, 3 – Gabriela Noworyta
Diaulos chłopców gimnazja: 1 miejsce -Konrad Kłeczek, 2- Jakub Żak, 3 – Michał Dudek
Diaulos dziewcząt gimnazja: 1 miejsce – Aleksandra Kowalska, 2 – Magdalena Przybylska, 3 – Karolina Lis
Dolichos chłopców szkoły ponadgimnazjalne: 1 miejsce – Michał Siuda, 2 – Rafał Adamaszek, 3- Michał Misteka
Dolichos dziewcząt szkoły ponadgimnazjalne: 1 miejsce – Karolina kucharczyk, 2- Agnieszka Lichnard, 3 Weronika Czapla
Dolichos chłopców gimnazja: 1 miejsce – Konrad Drab, 2 – Patryk Miziołek, 3 Kacper Chucherko
Dolichos dziewcząt gimnazja: 1 miejsce – Aneta Kołodziej, 2 – Natasza Olech, 3 – Klaudia Oracz
Hoplites dromos szkoły ponadgimnazjalne: 1 miejsce – Maksymilian Kauda, 2 – Patryk Lasoń, 3 – Dariusz Jarosz
Hoplites dromos gimnazja: 1 miejsce – Konrad Kolędo, 2 – Arkadiusz Kalęba, 3 – Karol Kłeczek
Pentatlon szkoły ponadgimnazjalne: 1 miejsce – ZSP Skała, 2- ZSTE Skawina, 3 ZSP Krzeszowice
Pentatlon gimnazja: 1 miejsce-  Gimnazjum w Zalasiu, 2 – Gimnazjum w Krzeszowicach, 3 – Gimnazjum w Tenczynku.
Konkurs recytatorski szkoły ponadgimnazjalne: 1 miejsce – Izabela Malczyk, 2 – Aleksander Zabielny, 3 – Monika Świerkosz
Konkurs recytatorski gimnazja: 1 miejsce nie przyznano, 2 – Julia Kramarczyk 3- Wiktoria Żmuda
Konkurs wiedzy olimpijskiej: szkoły ponadgimnazjalne: 1 miejsce – Anna Nowak, 2- Tymoteusz Kurzyński, 3 – Jakub Pałac
Konkurs wiedzy olimpijskiej gimnazja: 1 miejsce – Joanna Tokarska, 2- Filip Talaga, Adrianna Gierula
Konkurs „Plakat Igrzysk” szkoły ponadgimnazjalne: 1 miejsce – LO w Krzeszowicach, 2- ZSTE Skawina, 3- SOSW w Skawinie
Konkurs „Plakat Igrzysk” gimnazja: 1 miejsce – Gimnazjum w Krzeszowicach, 2 – Gimnazjum Zalas, 3 – Gimnazjum Tenczynek

W Igrzyskach wzięli udział uczniowie z:

Szkoły ponadgimnazjalne powiatu krakowskiego:

Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Skale
Liceum Ogólnokształcące w Skawinie
Zespół Szkół Techniczno-Ekonomicznych w Skawinie
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Skawinie
Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego Czernichowie
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Krzeszowicach
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Giebułtowie
Liceum Ogólnokształcące w Krzeszowicach

Gimnazja Gminy Krzeszowice:

Publiczne Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Krzeszowicach
Gimnazjum w Nowej Górze przy Zespole Szkół im. Marii Konopnickiej w Nowej Górze
Gimnazjum w Tenczynku przy Zespole Szkół im. Władysława Jagiełły w Tenczynku
Gimnazjum w Woli Filipowskiej przy Zespole Placówek Oświatowych w Woli Filipowskiej
Gimnazjum w Zalasiu przy Zespole Szkół im. Tadeusza Kościuszki w Zalasiu