GALERIA ZWYCIĘZCÓW 2015

100_8672100_8641100_8601100_8629

Wyniki III Starożytnych Igrzysk Olimpijskich Młodzieży Powiatu Krakowskiego, 16.09.2015

Dromos dziewcząt szkoły  ponadgimnazjalne:

1.     Anna Ukrayinets

2.     Angelika Szwajcowska

3.     Magda Przybylska

Dromos  chłopców  szkoły  ponadgimnazjalne

1.     Dariusz Pocięgiel,

2.     Michał Wiecheć

3.     Dawid Wróbel

Dromos dziewcząt  gimnazja

1.     Klaudia Oracz

2.     Monik Aleksandra

3.     Klaudia Maciusik

Dromos ch chłopców  gimnazja

1.     Damian Chowaniak

2.     Piotr Marszałek

3.     Kacper Żbik

Diaulos dziewcząt  szkoły  ponadgimnazjalne

1.     Katarzyna Marszałek

2.     Klaudia Walczak

3.     Natalia Gajda

Diaulos chłopców  szkoły  ponadgimnazjalne

1.     Paweł Sitko

2.     Kopycki Łukasz

3.     Konrad Kłeczek

Diaulos dziewcząt  gimnazja

1.     Karolina Duda

2.     Aneta Kopeć

3.     Iwona Łydek

Di aulos chłopców gimnazja

1.     Bartosz Owczarek

2.     Kacper Blaszke

3.     Krystian Żbik

Hoplites dromos – szkoły ponadgimnazjalne

1.     Mateusz Kłeczek

2.     Karol Kumala

3.     Patryk Grabda

Hopites dromos  – gimnazja

1.     Arkadiusz Kalemba

2.     Marcel Standera

3.     Mateusz Szpyrko

Dolichos dziewcząt  szkoły  ponadgimnazjalne

1.     Natasza Olech

2.     Adrianna Kowalska

3.     Natalia Poskróbek

Dolichos chłopców szkoły  ponadgimnazjalne

1.     Mistela Michał

2.     Zastawnik Mikołaj

3.     Kamil Kucia

Dolichos dziewcząt  gimnazja

1.     Julia Łoboz

2.     Magdalena kucharska

3.     Magdalena Piwowarczyk

Dolichos chłopców  gimnazja

1.     Błażej Ziarkowski

2.     Patryk Niziołek

3.     Kamil Chrapek

Pentatlon szkoły  ponadgimnazjalne

1.     Ornat Mateusz

2.     Konrad Ziemianin

3.     Dawid Kafara

Konkurs plastyczny na ogo Igrzysk szkoły  ponadgimnazjalne:

1.     ZSiPO w Skale

2.     ZSP Krzeszowice

3.     Licem Ogółnokształcące w Skawinie

Konkurs plastyczny na logo Igrzysk gimnazja:

1.     Gimnazjum w Krzeszowicach

2.     Gimnazjum w Nowej Górze

3.     Gimnazjum w Zalasiu

Konkurs wiedzy olimpijskiej i o golfie szkoły ponadgimnazjalne :

1.     Aleksandra Wawro

2.     Tymoteusz Kurzyński

3.     Anna Nowak

Konkurs wiedzy olimpijskiej i o golfie gimnazja:

1.     Szymon Bronikowski

2.     Filip Talaga

Turniej Golfowy szkoły ponadgimnazjalne:

1.     Angelika Filipowska

2.     Dawid Skawiński

3.     Wojciech Różowski

Turniej golfowy gimnazja:

1.     Remigiusz Kucharski

2.     Bartłomiej Setkowicz

3.     Jakub Bociek

Konkurs na grze planszowej;

1.     Nicolas Szostecki

2.     Krystian Zawada

3.     nie przyznano

Konkurs recytatorski szkoły ponadgimnazjalne

1.     Marianna Oleksijenko

2.     Radomir Strzelczyk i Dominik Lisek

Konkurs recytatorski  gimnazja:

1.     Kamila Szczurek

2.     Lidia Waśnik

3.     nie przyznano