V Turniej Dwubój Piłkarsko Golfowy pod Patronatem Jerzego Dudka

100_8967

W dniu 8 czerwca 2018 odbył się organizowany po raz V przez UKS Fairway Krzeszowice Dwubój Piłkarsko – Golfowy pod patronatem Jerzego Dudka. Wzięły w nim udział reprezentacje 3 szkół Podstawowych Gminy Krzeszowice oraz reprezentacja Liceum w Krzeszowicach. Pierwsze miejsce zdobyła drużyna złożona z uczniów klas gimnazjalnych SP im. Adama Mickiewicza w Krzeszowicach. Drugie miejsce drużyna ze SP w Nowej Górze a trzecie a na trzecim miejscu uplasowała się młodzież  SP w Zalesiu. Wszyscy otrzymali pamiątkowe medale a zwycięzca Puchar.

Obok rywalizacji piłce nożnej odbywała się nauka podstaw gry w golfa – puttowanie na matach golfowych. Wszyscy uczestnicy Dwuboju mogli wziąć udział w zajęciach golfowych, w  rywalizacji w celności trafiania piłka golfową do dołka o średnicy 10.5 cm.  Trzech najlepszych uczniów otrzymało okolicznościowe statuetki  a średnia celność dla laureatów konkursu wyniosła  90%. Gratulacje!100_8954100_8963100_8952100_8951

Dodatkowo w ramach integracji młodzieży  rozegrano mecz o Puchar Dyrektora Liceum, w którym  drużyna SP w Krzeszowicach pokonała kadrę z Liceum.  Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Gminy Krzeszowice.100_8969

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.